• Ab Donker

Geslaagden CS De Hoven

LOCATIE CALVIJN

VMBO Gemengde/Theoretische Leerweg

Sanne Aarnoudse, Emiel Advocaat, Dorith de Baat, Sergej Baggerman, Thimo Bakker, Noah van Bekkum, Albert van den Berg, Thanika Bink, Cheryl Blokland, Jelle Bons, Emma Bouman, Emanuela Brandwijk, Timon Breedveld, Sara Brieffies, Ruben Broekhof, Rick Bronwasser, Annoek de Bruin, Fleur van Burken, Jeanine Cleton, Damian van Dalen, Ricardo Dekker, Staf den Doelder, Mark Eikelenboom, Nathalie Engelberts, David Exalto, Jos Faasse, Joshua van Garderen, Nina de Groot, Thijmen Grootenboer, Jesse de Haan, Wesley de Haas, Thomas den Hartog, Robin de Hek, Marjolein Honkoop, Julia von Hout, Geert van Houwelingen, Beni Jafari, Karine de Jong, Rutger Kamp, Ralph Kazen, Tessa Kazen, Stefan Klamer, Jan-Willem Klop, Nova de Kok, Chananja Kuit, Jurian Landman, Tom van Lopik, Anne Meerkerk, Rosanne Meerkerk, Frank van Meeteren, Lukas Mentink, Lida Mourik, Fleur Muilwijk, Tirza Muilwijk, Jana Nomen, Silvy van Noordenne, Leander Oudakker, Armando Procaccini, Bonita van Reede, Jelle van Rekom, Kees Rietveld, Tim Roeland, Jochem de Ruiter, Sara de Ruiter, Lukas Schakel, Darryl Silvania, Marc van Soerland, Collin Sterrenburg, Melinda Sterrenburg, Nelleke Sterrenburg, Derk Stigter, Cisqo Strijk, Yalarah binti Suffian, Monne den Toom, Maaike van Tuijl, Bob Turkstra, Jelle Uijterlinde, Nick Uijterlinde, Robert Veenstra, Kevin van Vianen, David van Vliet, Pien van Vliet, Thijs van Weelden, Kieran Weir, Martha Wiersma, Lieke van Wijk, Stefan van Wijnen, Robert van der Wolf en Chiara Zonnenberg.

LOCATIE GILDE

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Bouwtechniek

Sander Baars, Gido Blom, Mark de Boef, Dimitry Braam, Henric van den Dool, Benjamin Koek, Arjen van Krimpen, Jarno van der Pijl, Sem Ros, Niek Sack, Justin Spruijtenburg, Dylan Verlee, Danny Vos, Jasper van Wijk en Jelle de Winter.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Elektrotechniek

Marcela Aguirre Paredes, Rien van den Berg, Brent de Boef, Stijn Bosma, Lars Groenewoud, Bart van der Lek, Tyrone Manstra, Terrance van Stekelenburg, Arek Strozyna, Barend van Utrecht, Tim Weeda en Rick van der Wolf.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Installatietechniek

Joran Blokland, Jordy Elsenaar, Marc Hildebrand, Joey Laaij, Yaziz Moret, Youri Verkaik en William van Woerkum.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Metaaltechniek

Daniël Bogers, Jan de Haan, Celio Horna, Kevin Kant, Thomas Klomp, Maarten Koemans, Jeffrey Lievaart, Gert Paans, Ezra Sterkenburg, Mike Velis, Bart van Wijngaarden, Damian Wijnja, Jasper de With en Emiel van Zanten.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Mobiliteit en Transport

Rick den Besten, Niels van Dijk, Daniël Dorsman, Kevin van Esch, Maurits Houweling, Michael Molkenboer, Joran Muilwijk, Marcel Pek, Robert de Ruiter en Jurgen Strasse.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Bouwtechniek

Ardian de Bruin, Pieter Burggraaf, Jarno van Dalfsen, Lisa de Groot, Stef den Haan, Joas Hoogendijk, Lennart Hoogeveen, Daan Koekkoek, Matthijs Kroon, Thomas van Oosterom, Coen de Ridder, Julian Rozendaal, Jannes van Sinderen, Arnoud Treuren, Niels van Vuuren, Yoeri Zonneveld.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Elektrotechniek

Iris van den Bout, Jean-Paul van Boxtel, Arjan de Groot, Mark Hensbergen, Pieter Huisman, Leroy Koops, Mel van Rooden, Thomas de Ruiter, Rick Smits, Marc van Steenis, Jurian Sterrenburg, William Verweij, Teun Visser en Jack Wildeman.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Installatietechniek

Gerrit Baggerman, Ricardo van der Bend, Remco de Bruijn, Jelmar Burggraaf, Cornelis-Jan van Maastricht, Christian Maat en Joep Timmer.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Metaaltechniek

Rody Adriaanse, Willem van Berchum, Pierre Boer, Mark Brouwer, Tristan Cornet, Jelle van Haarlem, Jelle den Hartog, Joost Kant, Sven de Keijzer, Marten Kip, Julian Klijn, Remco Muilwijk, Lisanne van Rooden, Thomas Ros, Martijn de Rover, Wilco Schreuders, Daniël Vuijk, Gert-Jan van Weelden, Renco van Weelden en Arie van der Wolf.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Mobiliteit en Transport

Niels Bons, Bart Burgers, Justin Dingemans, Jeroen de Hoop, Jari de Jong, Davey Kooijman, Alex van der Meer, Ruben Nederveen, Jarno Pippel en Daan Verwoert.

VMBO Gemengde Leerweg - Bouwtechniek

Geert Aalders, Maarten Benschop, Arwin van Eck, Max van den Enden, Jurriën Kon, Edward Korevaar, Perre het Lam, Aron van der Meijden, Jens Schakel, Emiel Spek, Jordy Sterk en Marijn de Vries.

VMBO Gemengde Leerweg - Elektrotechniek

Robin Draaijer, Jeroen Faasse, Rick den Otter, Robin Pil, Matthijs van Renswoude, John van der Stelt, Raoul Vink, Rick Vlot, Mattias van der Wal en Matthijs Zwartbol.

VMBO Gemengde Leerweg - Metalektro

Jeroen Bassa, Lennart van Beuzekom, Gerben Bronkhorst, Pim de Graaf, Joël van der Grijn, Sander Groeneveld, Michiel Haag, Arjen den Hartog, Niek Heijboer, Ruben Herwig, Stefan 't Jong, Hugo Karsijns, Rick Kortenoever, Jan Martijn Lobregt en Sander van Tuijl.

VMBO Gemengde Leerweg - Mobiliteit en Transport

Marinus van Berchum, Alex van Bergeijk, Vince den Besten, Stijn Boogaard, Bert-Jan van den Bout, Rick den Braven, Tijmen Looijen, Thijs van Middelkoop, Wilco van Mourik, Thomas Nagel, Jonathan van der Vorm, Gerbert van Vugt, Christian de Waal en Jamie van der Waal.

LOCATIE LYCEUM OUDEHOVEN

HAVO - Cultuur en Maatschappij:

Yasmina el Abbes, Esra van den Berg, Dagmar den Braven, Lisanne Bruijnes, Ruben Buter, Nada Charif, Ilse van Dijk, Abigail Fernandes Pedra, Annika Hol, Enya Hoogewoning, Cristel van Kleij, Daan Kroon, Iris Kroon, Sanna Kroon, Madeleine Kunne, Daphne van der Linden, Annemie Mooren, Alice van Muijlwijk, Romy Pennings, Wissal Saâdi, Kirsten Snoek, Febe Troost, Ruben Versluijs en Stefanos Zarakovitis.

HAVO - Economie en Maatschappij:

Mariska Aantjes, Eef Basch, Sanne Batenburg, Jurgen de Beer, Yoran van den Berg, Gijs Blokhuis, Elvira Bogaert, Jent Borgstijn, Merlijn Borst, Sander Bosselaar, Farah Boujlab, Daan Brouwer, Jort de Bruijn, Kevin van Butselaar, Myrthe Cappon, Marieke Dekker, Joost van Dijke, Stijn Doornhof, Luke van Drunen, Daan Favier, Lotte Fijnekam, Marinca Goedhart, Dirk-Jan de Haas, Ilse Havelaar, Niels van Hoek, Julia van Houwelingen, Bianca Huisman, Daan Jacobs, Fleur Janmaat, Mike de Jong, Quinten Kelderman, Britt Klijn, Amber Korevaar, Glen Korevaar, Ilias Lahzal, Bram de Leeuw, Daniël de Leeuw, Gerard Manschot, Joyce Meinders, Maxine Muilwijk, Tim Nelissen, Aysenur Oztop, Thomas Rozeboom Bos, Valerie Snijders, Thomas van Sprang, Mike van der Stelt, Hidde Sterkenburg, Rhodé Streefkerk, Jordy Suiker, Femke Veenema, Jelle Veldhuis, Thijs Verboom, Jeroen Verhagen, Evie Verlouw, Manouk Verspui, Marije van der Vies, Yuri Visscher, Luuk Visser, Sjoerd Visser, Fabiënne Wessels, Alysha aan de Wiel en Femke van der Zouwen.

HAVO - Economie en Maatschappij en Cultuur en Maatschappij

Oumaima Abdelkhalki, Robin van Arkel, Martijn Bakker, Celeste Batenburg, Anne-Fleur de Bruin, Lieke Bruinsma, Claudia Korevaar, Nadia Nierop, Roby de Ronde, Marjorie Roverts en Rebecca van Zandwijk.

HAVO - Natuur en Gezondheid

Laura den Besten, Romy den Besten, Ruben Boot, Els van Bruggen, Edu van Dam, Benjamin Doruijter, Dagmar D'Rose, Doris Duthler, Kirsten van Haaften, Tom Hofman, Debby Huisman, Mariël Janse, Carmen de Jong, Michelle de Jong, Jesse Jongsma, Sanne de Joode, Chanel Keereweer, Annebeth Kubbe, Luuk van de Laar, Ilze Muilwijk, Nikki Noorlandt, Iris de Ruijter, Thirza Spek, Ard Sterrenburg, Dico van Toor, Julian Tukker, Evelyne Verhoeven, Esmeralda Vlot, Kris Vogel, Yelka Vonk en Bernice de Vries.

HAVO - Natuur en Techniek

Carlos Cadel, Linda Huisman, Meike de Jong, Jantine Kievit, Thomas de Lange, Thomas Mandemaker, Bram van Mastrigt, Tim van der Meijden, Erik Oussoren, Lisa Pachen, Pieter Pellikaan, Alan van Tuijl en Anne Wolsheimer.

HAVO - Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid

Joep den Andel, Max Beets, Melvin van Beuzekom, Annelot Bieling, Emma Blokland, Sybe Boeren, Annika van Gelder, Boudewijn Groeneboer, Janine van Horssen, Heleen van Nifterik, Kelly van Oostveen, Naomi Veenvliet, Jani Verrijp en Jeanine van Zandwijk.

VWO - Atheneum - Cultuur en Maatschappij

Layla Hachhouch en Marijn Stöver.

VWO - Atheneum - Cultuur en Maatschappij (tweetalig onderwijs)

Jeremy van den Enden, Lucas Gahrmann, Marnik Koekkoek en Pim Strating.

VWO - Atheneum - Economie en Maatschappij

Jens van den Dool, Rémon van der Ham, Fleur Hoogendoorn, Joshua Horden, Norma de Jager, Christan van der Meijden, Arianne de Ridder, Laura Slob, Anke Teeuw, Tobias van Varik, Ruben Vink en Lara van Vliet.

VWO - Atheneum - Economie en Maatschappij (tweetalig onderwijs)

Ilse Boer.

VWO - Atheneum - Economie en Maatschappij en Cultuur en Maatschappij

Laura Breedveld, Jirska van Lomwel en Alexander Oonk.

VWO - Atheneum - Economie en Maatschappij en Cultuur en Maatschappij (tweetalig onderwijs)

Max Garstman en Luc Gommers.

VWO - Atheneum - Natuur en Gezondheid

Lotte Balsters, Annelise Dijksman, Nienke de Jong, Thomas van de Kuil, Lieke van der Leun, Marlotte de Man, Nikita Pellecau, Joëlle de Rover, Hanna Stienstra en Nairobi Vlot.

VWO - Atheneum - Natuur en Techniek

Jurrian van As, Tom van Esch, Rick van Genderen en Paula Mastwijk.

VWO - Atheneum - Natuur en Techniek (tweetalig onderwijs)

Thom van Dijk, Jannine de Jong, Daan den Ouden en Saeed Rahimbaks.

VWO - Atheneum - Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid

Anouk van den Brink, Pieter de Haij, Dagmar IJzerman, Matthijs Kon, Samara Landman, Daan Lanser, Hanne Leeuwis, Quinten Moens, Ahmet Özsoy, Robin Pelle, Sytske Schep, Ries Schoot Uiterkamp, Madio Seck, Sanne van de Veen en Dianthe Verhoef.

VWO - Atheneum - Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid (tweetalig onderwijs)

Bernard van den Heuvel en Jonathan Swart.

VWO - Gymnasium - Natuur en Techniek en Natuur en gezondheid (tweetalig onderwijs)

Cynthia Kelley.

LOCATIE SCHANS

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Dienstverlening en Commercie

Alessia Althuizius, Daniël Baks, Danny Bek, Diandra van den Broek, Zoë Korsman, Anne van Noorloos, Levi Ruiter, Naomi Sluijk, Melanie Struik, Demi Verlee, Thyamo Vlot en Vera van de Werken.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Dienstverlening en Commercie

Thirza Baks, Jim van den Bergh, Sam van den Bergh, Vincent Bezemer, Sherona Bilecki, Stan de Bok, Tessa Bosmans, Moniek van Breugel, Sylvana van Breugel, Piers Combée, Esther Haak, Merlijn Hagen, Susanne Heijns, Kirsten Hoeve, Celine de Jong, Jamy de Kock, Quinten Korstanje, Anouk Lips, Lucas Naeyé, Menno van den Oudenrijn, Britt Pruissen, Jordi van Sonsbeek, Ruben Spaargaren, Gert-Jan van der Stelt, Sandra van der Stelt, Deamon Sterrenburg, Esmee Sterrenburg, Esmée van Straten, Roseline in 't Veld, Kim Visser en Mats Weber.

VMBO Gemengde/Theoretische Leerweg - Technologie

Chantal Bull, Anne van Heelsum, Fleur de Lorm, Sacha Maas, Daphne Nieuwenhuizen. Natascha van Noorloos, Pierre van Pelt, Ilse van de Pol, Kirsten Rochat, Callene Slagmolen, Chloë van Straten, Marit Versluis, Melanie Viveen, Michelle Vorthoren, Julie de Vries, Robin Walraven en Fleur van Wijk.

LOCATIE UILENHOF

VMBO Gemengde/Theoretische Leerweg - Technologie

Ahmet Altas, Sanne van den Berg, Janek Biedrzycki, Lars Boeter, Marte Bons, Lorenzo de Bont, Robert Bor, Isabo den Breejen, Alain Broekaart, Xantho de Bruijn, Laura de Bruijne, Tara de Bruin, Femke den Burger, Job Costerus, Rob Croughs, Teun van der Cruijsen, Mirjam van Dam, Armin van Dijk, Bo van Dijk, Jermy van Dijk, Mariska Donk, Kim van Dongen, Quinn Eindhoven, Tselmeg Gantuya, Tim van Genderen, William Gijsen, Jorren de Groot, Amber Hania, Otto Heijboer, Lars Helmers, Sam Helmink, Merlijn Hendriks, Niels Hendrikx, Derk-Jan van Herk, Dwayne Hobo, Madelon Hobo, Jarno Holster, Jeroen Kaasjager, Sietse Keppel, Esmée Kessens, Thom Keuken, Enrike Khachatryan, Manon van Klei, Lichelle Kniep, Marley Kroon, Jochem de Kruijf, Thomas de Kruijf, Zoë Lammers, Christy van der Leeden, Michel de Leeuw, Annemijn Liet, Max Liet, Luuk Looijen, Rachel Lopulalan, Max Muilenburg, Marieke Mus, Max van den Nieuwendijk, Daniel Noordzij, Larissa van Ooijen, Floortje van Os, Michelle den Ouden, Ouadie Oudriss, Hüdanur Öztürk, Pascale van Pelt, Raisa Pennings, Wies Räkers, Jeffrey de Reus, Rick Rijnen, Quirin Roerbag, Esmeralda van Run, Erik Schakel, Ole Schipper, Redouan Sellami, Bjorn Stevens, Christos Tabas, Martin Trappenburg, Bertie Treffers, Flip van Tussenbroek, Shirley Twickler, Sanne Udo, Aliye Uğur, Theo Verspuij, Thomas Vink, Lisa van Vugt, Kimberly van Vuuren, Anouck Zaal, Esther van der Zee en Wouter van der Zouwen.

LOCATIE WINDROOS

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Handel en Administratie

Oumaima Charifi, Thomas Colijn, Anna van Dijk, Marieke den Hartog, Ashley van Schooten, Özcan Simsek, Bagdasar Tigranjan, René van Vugt en Mike van Vulpen.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg - Zorg en Welzijn

Asma Ali, Chaima Badi, Danieke Bor, Steijn van Driel, Sarado Geldoon, Channa Godtschalk, Daphne Havelaar, Nikola Januszkiewicz, Ilham Lamrini Wahabi, Leila el Makhloufi, Daphne Rongen, Melany Scheidweiler, Merve Seker, Victoria Verhoeks en Zoë de Wit.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Handel en Administratie

Jolanda Bijkerk, Demi Both, Dylana Freeth, Celeste Hekman, Nathan de Jong, Carmen Kraaijeveld, Rick Meijers, Erik van der Moolen, John van Pelt, Jasmijn Slob, Samantha Timmer, Margreet Vroon, Celeste Wijnen en Lorenzo van Zandvoort.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg - Zorg en Welzijn

Julianne van Aalsburg, Ilhaam Ali, Sasja van Bavel, Alisha Bek, Lotte Boer, Danita van Eck, Ilse Havelaar, Rosalie van der Hoeven, Manon van Horssen, Patricia Looijen, Dionne Mulder, Roos Müller, Merel Oussoren, Anniek de Rover, Jeannine Saarloos, Jaimy van Santen, Nikita Smulders, Joy Verhoef, Jiska Vroege, Hanneke Wellner en Channa Westerhout.